Contact

Contactinformatie

Adres:

Rubensstraat 1
3443 GE Woerden

Telefoon:

0348 – 424141

E-mail adressen
Hoofdredacteur
Televisie
Vacatures
Adverteren
Nieuwsberichten
Sportberichten
Agendaberichten
Bestuur
Penningmeester
Webmaster
hoofdredacteur@rplwoerden.nl
tv@rplwoerden.nl
vacatures@rplwoerden.nl
adverteren@rplwoerden.nl
nieuws@rplwoerden.nl
sport@rplwoerden.nl
agenda@rplwoerden.nl (aankondiging van een activiteit)
bestuur@rplwoerden.nl
penningmeester@rplwoerden.nl
webmaster@rplwoerden.nl
Radio programma’s
Flashback
Green Heart Connection
Hitshadow
Jazz langs de Rijn
Nederpopmaandag
Podium 107.1
Welkom Weekend
School of Rock
RPL Regiosport
flashback@rplwoerden.nl
greenheartconnection@rplwoerden.nl
hitshadow@rplwoerden.nl
jazzlangsderijn@rplwoerden.nl
nederpopmaandag@rplwoerden.nl
podium@rplwoerden.nl
welkomweekend@rplwoerden.nl
schoolofrock@rplwoerden.nl
regiosport@rplwoerden.nl
Muziekredactiemuziek@rplwoerden.nl

Video

Weerbericht

Zonnig zomerweer

Deze dinsdag is het zonnig en warmt het snel op bij een heldere hemel.

In de ochtend zonnig en onbewolkt weer. Er staat nauwelijks wind en de thermometer geeft 23°C aan.

In de middag zonnig weer en enkele stapelwolken. De zwakke wind is noordoost. Het kwik loop op naar een zomerse waarde van 27°C.

De nacht verloopt helder. Het is met 17°C als minimum een zwoele nacht.

Woensdag eveneens een zonnige en warme zomerdag. De wind zit in de oosthoek. Met 28°C gaan we richting tropische waarde.

Foto: Tonnie Morsink Heldere nacht